אייריס זנדר חיה באי ודאות: "אני לא בטוחה שמה עשיתי נכון"

 
עודכן 10:10 25/07/2013

רגע אחרי חזרת הסדרה למסך, כוכבת "מועשרות 2" פותחת את הלב וחושפת את התחושות. "הבאתי את האמת שלי וכנראה שהדמות שלי תהיה שנויה במחלוקת", היא מסבירה. "אני חיה בסימן שאלה, אבל שלמה עם עצמי", מוסיפה זנדר. על שאר המעושרות: "הביאו אותי למצבי קצה, אבל אף אחד לא מושלם"

 
 
 
 
 

אייריס זנדר יודעת ימים לא קלים. כמעט שנה אחרי שבעלה מת באופן מפתיע, היא מתמודדת עם הביקורת שנמתחה על התנהגותה בחלק הראשון של "מעושרות 2", והיא נאלצת לחיות בחוסר וודאות עד שיסתיים חלק ב' של העונה (כל רביעי ושבת ב-21:00 בערוץ 10) אז היא תוכל לדעת מה חושבים עליה הצופים בעקבות מה שהם ייראו על המסך.

 

 
אייריס זנדר. מחכה לדעת מה יחשבו עליה הצופים
אייריס זנדר. מחכה לדעת מה יחשבו עליה הצופים צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר
 

"אני לא בטוחה שמה עשיתי נכון. הבאתי את כל האמת שלי ללא צביעות ובלי משחקים ויש מצב שזה יביא לחילוקי דעות לגבי הדמות שלי שתהיה שנויה במחלוקת. יכול להיות שהייתי צריכה להיות קצת יותר אנמית ולא להביא 100%", מתחבטת זנדר. "אני חיה בסימן שאלה ולא יודעת מה הולך להיות", מסבירה המעושרת.

 

הלבטים של זנדר נובעים בעיקר מהתגובות הצפויות של צופי הסדרה בשל התנהלותה מאז שבעלה, גדעון, מת. בפרקים הבאים זנדר מוצגת כמי שמעוניינת להמשיך לחיות ולא ולהתבוסס בתחושת הכאב והאבל.

 

"אני רוצה לצבור כמה שיותר זיכרונות וחוויות, ולהתמודד עם אתגרים", שוטחת זנדר את תפיסת עולמה. "אני רוצה שחיי יהיו מלאים בתוכן ולא משעממים - שמה שיניע אותי כל יום זו התשוקה. אני רוצה לעשות דברים מהמקום הזה. אני שלמה עם עצמי ולא יכולה לשקר. אני לא אדם צבוע, גם אם זה נוגד תרבויות אחרות ומעצבן אחרות", היא מבהירה.

 

 
אייריס זנדר. "אני רוצה לצבור כמה שיותר זיכרונות וחוויות"
אייריס זנדר. "אני רוצה לצבור כמה שיותר זיכרונות וחוויות" צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר
 

כשזנדר מדברת על "אחרות", היא כנראה מתכוונת לשאר המעושרות, שבהחלט לא עשו לה חיים קלים לאורך הסדרה. "אני רואה בכל אחת מהן משהו טוב. תמיד אני מסתכלת על החלקים הטובים ואומרת 'אף אחד לא מושלם, גם לי יש דברים לא טובים'".

 

אולם, בסדרה נראית זנדר מתעצבנת, למרות, שלטענתה, בחייה הפרטיים נדיר לראות אותה יוצאת מכליה. "אנשים שם הביאו אותי למצבי קצה, וזה מרגיז. אני לעולם לא מתעצבנת, וראיה לכך היא שאני נראית צעירה לגילי - זה קורה, בין היתר, בשל תפיסת העולם שלי ואורח החיים שלי".

 

על רקע הקשיים עם שאר המעושרות, והחשש מתגובות הצופים, זנדר שואבת כוחות מהאהבה שהיא מקבלת מהציבור שלטענתה מחבק אותה בחום. "אומרים לי רק דברים טובים. המון מחמאות, המון אהבה. אנשים אומרים לי: 'את שונה, את ערכית, יפה ואצילית, והכי מעניינת בתוכנית'".

 

 
לאה שנירר וניקול ראידמן. "תמיד מסתכלת על החלקים הטובים"
לאה שנירר וניקול ראידמן. "תמיד מסתכלת על החלקים הטובים" צילום : אלוני מור ZOOM99
 

 

 

 
זנדר. "אומרים לי רק דברים טובים. המון מחמאות, המון אהבה"
זנדר. "אומרים לי רק דברים טובים. המון מחמאות, המון אהבה" צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר
 

"תמיד חושבת על אנשים ללא כסף"

במהלך הראיון, זנדר חושפת את המניעים שהביאו אותה להשתתף במעושרות ומשחזרת את תהליך ההחלטה שהיה מורכב וקשה עבורה. "הציעו לי להשתתף בתוכנית אבל לא הכרתי אותה. תיארו לי את המתרחש ואמרו כי מדובר בחמש נשים נהנתניות שנוצרת ביניהן אינטראקציה", היא נזכרת.

 

"היה לי חשש כי זה קרה במהלך המחאה החברתית שיצרה אנטיגוניזם ואני גם לא אחת שמנקרת עיניים לאחרים. אני תמיד חושבת על אנשים שאין להם כסף לקנות תרופות ועל כאלה שאין להם עבודה וכסף לפרנס את משפחתם. בהפקה הבטיחו לי שאני לא אצא כזאת", מסבירה זנדר.

 

 
אייריס זנדר עם בעלה המנוח. "אני צריכה לטפל בדברים בשל מותו"
אייריס זנדר עם בעלה המנוח. "אני צריכה לטפל בדברים בשל מותו" צילום : חשבון האינסטגרם של אייריס זנדר
 

אולם, למרות הצהרותיה, זנדר לא ממש חיה כדלפון והיא יודעת דבר או שניים על בתים יקרים ופריטים בעלי שווי רב. "אני עובדת קשה בשביל הכסף שלי", מסבירה זנדר. אני נהנתנית ומרשה לעצמי דברים בעלי ערך, אך הכל מתוכנן. אני קונה מה שאני צריכה ולא מתוך גחמות. אני מוציא את הכסף עבור חוויה ולא סתם. אני עושה דברים בשביל הנפש".

 

"התוכנית הכי מדוברת בסלון בכל בית"

 

כנשאלת זנדר על השתתפות בעונה נוספת של "מעושרות", היא לא מותירה מקום לספק. "אני יודעת שלא אשתתף", היא מצהירה. "לא אשתתף כי יש לי הרבה דברים לטפל בהם אחרי שבעלי נפטר - דברים חדשים שאני צריכה לפתור", מרחיבה המעושרת.

 

 

 
עם יעל גל. "זו הולכת להיות התוכנית הכי מדוברת"
עם יעל גל. "זו הולכת להיות התוכנית הכי מדוברת" צילום : ערוץ 10
 

בתוך כך, המעושרת זנדר בטוחה שהצופים ייהנו מאוד ממה שהם ייראו בחלק ב' של העונה. "זו הולכת להיות התוכנית הכי מדוברת בסלון של בית בקיץ הזה, כי יש דברים מאוד מפתיעים ומביכים", היא אומרת.

 

"יש שם סוג של אינטראקציה בין נשים שכל אחת באה עם הטבע, שלה, עם החינוך שלה ועם התרבות שלה", ממשיכה זנדר. "כל אחת שונה מהשנייה ומיוחדת בדרכה, וזה מעניין".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.